دسته‌ها
اخبار

بازی Nung از سویا استودیو

را نمایشگاه ،اب بازی تایلند آن‌ها همیشه نسخه‌های انحصاری و همکاری‌های مورد انتظار را ارائه می‌کنند، اما امسال، آنها همه چیز را به سطح جدیدی می‌برند. استودیو با هممعروف به عروسک های کوکی عجیب و غریب، از جمله موارد مورد علاقه طرفداران “ماهیتابه”، با آن وارد شراکت شده است JPX برای “بازی”.

هیچ اشتباهی نکن، “بازی” این ،اب بازی معمولی شما نیست، این طلسم یکپارچه با هم ،یب می شود با یکدیگر طرح های متمایز سرگرم کننده و تخیلی GBX مهارت قابل احترام در صنعت بازی، در نتیجه شاهکاری است که هر علاقه مندان به بازی را مجذوب خود می کند.

هر طرف از “بازی”از جزئیات پیچیده‌اش گرفته تا رنگ‌های زنده‌اش، فوق‌العاده کل،یونی است. این همکاری فقط یک ملاقات بین دو برند قدرتمند نیست. نماد است نمایشگاه ،اب بازی تایلندتعهد این شرکت به ارائه بهترین فرهنگ بازی برای طرفدارانش.

نسخه اختصاصی را از دست ندهید Studio Together x JPX: Nong Game، که فقط در دسترس خواهد بود نمایشگاه ،اب بازی تایلنداز 4 تا 7 فروردین. با دنبال ، از جزئیات فروش به روز باشید JPX در شبکه های اجتماعی.منبع: https://www.vinylpulse.com/2024/03/nong-toy-by-sooya-studio-x-jpx.html