دسته‌ها
اخبار

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی برای فارسی زبانان | zabannew

حتی آشنایی ابتدایی با این زبان نیز می تواند درهای جدیدی به روی شما باز بیشتر بدانید کند. اگر بگوییم سواد شما بدون آشنایی با زبان انگلیسی کامل نخواهد بود، اغراق نکرده ایم. بخش زیبوک یک کتاب‌خانه‌ی بزرگ انگلیسی است که در آن جا میتوانید هر کتاب انگلیسی معروفی که از گوشه‌ی ذهنتان می‌گذرد را پیدا کنید.

  • حتی وقتی ظرف می شویید یا در قطار نشسته اید هم می توانید زبان انگلیسی یاد بگیرید.
  • در صورتی که فرزندتان نیاز به کلاس تقویتی داشته باشد نیز شرکت در یک کلاس خصوصی باعث می شود فرزند شما اعتماد به نفس بهتری پیدا کند.
  • زبان آموزان مبتدی تا پیشرفته می‌توانند با کمک آن مهارت زبان را به شیوه جذاب و متنوعی یاد بگیرند.
  • اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی کودکان Lingokids، یک انتخاب کاملا مناسب هم برای والدین و هم برای کودکان است.

فرهنگ لغت، بازی‌های مفرح و تعاملی، امکان خواندن اخبار روزانه و نیز امکان پرسش‌وپاسخ با معلمان زبان انگلیسی در این نرم‌افزار وجود دارد. علاوه بر زبان انگلیسی، می‌توان از طریق این اپلیکیشن ده‌ها زبان دیگر آموخت. هر زبان‌آموز پس از ثبت‌نام، باید زبان مادری و سطح زبان موردنظر خود را مشخص کند. پس از این کار فهرستی از کسانی که زبان مادری یا زبان در حال یادگیری آنها با فرد تناسب دارد نمایش داده می‌شود. در این برنامه که به کودکان 5 تا 10 سال توصیه می‌شود، به موضوعاتی مثل رنگ‌ها، حیوانات، اعداد، غذا، حمل‌ونقل، بدن انسان، میوه‌ها، لباس‌ها، خانه‌ها، موجودات دریایی، وسایل مدرسه و… هر یک از موضوعات گفته‌شده بازی‌های طراحی شده خود را دارد و این به بچه‌ها کمک می‌کند تا آزادانه بازی‌هایی را که دوست دارند انتخاب کنند.

نقش ضمیر مفعولی در آموزش زبان انگلیسی

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی برای فارسی زبانان | zabannew

این سایت فرآیند یادگیری زبان را به یک بازی تبدیل کرده است در حقیقت الگوریتم‌های آن به‌گونه‌ای هستند که بر اساس سوابق زبان آموزان و علایقشان محتواها را به آن‌ها نشان می‌دهد. لغات و گرامرهای این سایت بر اساس محتواهای معتبری مانند مقاله‌ها، رمان‌ها، داستان‌ها یا پادکست‌ها گردآوری شده است. عبارات و اصطلاحات عامیانه و فرهنگی مختلف این سایت بر قراری ارتباط را برای زبان آموزان راحت‌تر می‌کند.

اپلیکیشن Pronunciation

اگر در خانه تان از روش ها و منابع درستی استفاده کنید، کارتان روی غلتک می افتد. اگر هم مشکل تقویت انگیزه برای یادگیری زبان دارید، سری به مقالات چطور در این زمینه بزنید. برای دوره آموزش زبان انگلیسی مخصوص بزرگسالان، در مجموعه پردیسان، از کتاب‌های ویرایش جدید American English File استفاده می‌شود.

اساتید باید برای آموزش صحیح تلفظ روی صداهایی که در زبان مادری زبان‌آموزان وجود ندارد تمرکز بیشتری داشته باشند چون بی شک سخت ترین قسمت آموزش زبان یاد دادن تلفظ صداهایی است که در زبان مادری وجود ندارد. برای این که بهترین اپلیکیشن زبان انگلیسی مناسب خودتان را انتخاب کنید، می‌توانید همه‌ی نرم‌افزارهایی را که گفته شد، نصب و تست کنید. مثلا اگر می‌خواهید صرفا دانش گرامری خود را افزایش دهید، بهتر است که یکی از اپلیکیشن‌هایی را که در قسمت بهترین اپلیکیشن گرامر زبان انگلیسی گفته شد را دانلود کنید.