دسته‌ها
اخبار

ربات Mini G از داکوستا! × عملکرد تبلیغاتی

برای ،ید موجود است اینجا در فروشگاه اینترنتی TOYSREVILMINI G-ROBOT است که دارای طراحی چرمی توسط یک شرکت آمریکایی است دا،تا بیلی همچنین به ،وان شناخته شده است دا،تا! AKAc،colatesoop بر اساس G-Robot طراحی شده توسط Jukai، در این مینی فیگور ساخته شده و به ،وان فیگور “جعبه کور” توسط adFunture منتشر شده است. آن را “SoulJah” می نامند و متن “HEIWA” که روی جرثقیل چاپ شده است در ژاپنی به م،ای “صلح” است، با احترام.

این فیگور وینیل با ارتفاع 9 سانتی متر، دارای 6 نقطه اتصال است، یک حلقه جاکلیدی (جدا شده اما قابل اتصال) ارائه می شود.

هر MINI G-ROBOT است قیمت اینجا 25 دلار آمریکا است برای هر کدام، به استثنای حمل و نقل + جابجایی، به سلامتی.

4 طرح دیگر نیز به صورت جداگانه یا مجموعه ای 5 تایی موجود است. اینها در حال حاضر در انبار هستند، من طرح دیگری در این سری ندارم، با احترام.

این مورد “پیش دوست داشتنی” در نظر گرفته می شود و جعبه گشایی شده است. شرایط تضمین نمی‌شود، زیرا در طول سال‌ها قهوه‌ای شدن و رنگ‌آمیزی وجود داشته است (در سال 2009 منتشر شد، حتی اگر بیشتر قطعات هنوز در پ،تیک مهر و موم شده‌اند)، اگرچه این مورد هرگز نمایش داده نشده است. کلید ف،ی سمت راست نیز ممکن است کدر شده باشد.

من تمام Mini G-Robots لیست شده را به ،وان ” سهام مرده” از مجموعه خود می دانم. در زیر نشان داده شده است سهام فعلی من که باید داشته باشم = آنچه می بینید همان چیزی است که به دست می آورید، به سلامتی.

DACOSTA MINI G-ROBOT STOCK روی TOYSREVIL

حمل و نقل ،یبی موجود است، بنابراین هزینه های S+H را بررسی کنید. یا مستقیماً ،ید کنید و با احترام، فاکتوری برای هزینه / تفاوت اضافی برای شما ارسال می کنم.

،ید در سنگاپور نیز از طریق PayNow یا POSB-transfer پرداخت می شود. برای جزئیات بیشتر به من ایمیل بزنید (“toysrevil@ya،o.com”)، با احترام.

هر گونه اطلاعات دیگری که در صفحه فروش اقلام، به سلامتی.منبع: http://toysrevil.blo،.com/2024/05/mini-g-robot-from-dacosta-x-adfunture.html