دسته‌ها
اخبار

سری مینی Hiya Toys Adorable Croc Master با فیونا

اکنون، شما می تو،د این نام تجاری جدید را داشته باشید مینی سری ،اب بازی های شایان ستایش Crocmaster و Fiona شکل عمل.

آقای کروک او هست کبرا مربی ،ندگان. یک کشتی گیر سابق کروکودیل که تمساح خانگی به نام فیونا دارد، کروکودیل ها را در تعداد زیادی پرورش می دهد. جزیره کبراآنها عمداً آموزش دیده اند تا تمساح های تهاجمی و هار باشند و در هر زمان آماده حمله باشند.

این کاملا نو است آقای کروک اکشن فیگور 110 میلی متر ارتفاع دارد. بر اساس ظاهر اصلی ججو، پیراهن چرم تمساح سبز با کمربند چشم تمساح کاملاً یکپارچه و چشم نواز کبرا لوگوی روی سینه، همه آنها کاملاً با شکل مطابقت دارند. استفاده از کلاه تنگ مشکی و ماسک تنفسی نقره ای رنگ مجاز است آقای کروک آزادانه آمدن و رفتن در نبردهای زیر آب.

از نظر لوازم جانبی تمساح استاد و فیونا همراه با تفنگ، شلاق، قلاب، چاقو، یقه میخ دار متصل به زنجیر و موارد دیگر، با جزئیات ظریف تا مقیاس 1/18. با 19 مفصل، او از طرحی استفاده می‌کند که از مفصل بندی گسترده پشتیب، می‌کند، همراه با قطعات دستی قابل تعویض، که امکان بازسازی حالت‌های مختلف را فراهم می‌کند. علاوه بر این، تمساح حیوان خانگی او به نام فیونا با دندان های تیز، پوست مسلح و ترس واقعی از شکارچیان می آید.

این شکل همچنین با یک پایگاه منحصر به فرد همراه است، شبیه سازی یک سرزمین جنگ زده با گلوله ها و ، های پراکنده، به شما این امکان را می دهد تا فضای واقعی میدان جنگ را در خانه خود بازسازی کنید!

سری مینی Hiya Toys Adorable Croc Master با فیونا
قیمت: 34.99 دلار
زمان انتشار: Q1 – 2025

منبع: https://news.hisstank.com/2024/05/10/hiya-toys-exquisite-mini-series-croc-master-with-fiona-87111