دسته‌ها
اخبار

قطعات موتور لیفتراک پارت لیفتراک | توکو لیفتراک

محور رول خطی است که از طریق مراکز رول جلو و عقب است که وسیله نقلیه در حین حرکت در اطراف آن می چرخد. فاصله این محور تا مرکز چشمه ارتفاع گرانش طول بازوی لحظه غلتک است. کل انتقال وزن چشمه برابر است با G-force برابر با وزن برف ، طول بازوی لحظه رول را با عرض مسیر مؤثر تقسیم کنید. انتقال وزن چشمه جلو با ضرب چند درصد از رولت برابر انتقال کل وزن چشمه محاسبه می شود. یک قطع کننده NPK که در خاکبرداریهای جمع و جور Wacker Neuson نصب شده است
در سالهای اخیر ، قابلیت های بیل مکانیکی هیدرولیک بسیار فراتر از کارهای گودبرداری گسترش یافته اند.

لاستیک لیفتراک

گروه کاری و تیغه بیل مکانیکی جمع و جور با استفاده از مایع هیدرولیک که بر روی سیلندرهای هیدرولیک عمل می کند ، فعال می شوند. عملکرد خاکبرداری (چرخش) و بیل مکانیکی خاکبرداری توسط موتورهای هیدرولیک مایع هیدرولیک فعال می شوند. چرخ دنده های توپی از چرخ دنده های اپیکلیک استفاده می کنند و در محور چرخ عقب محصور می شوند. به دلیل فضای کم ، آنها معمولاً سرعت های متفاوت کمتری را ارائه می دهند ، اگرچه حداقل یکی از آنها به 14 نسبت دنده رسیده است و Fallbrook Technologies یک گیربکس را با نسبت بی نهایت فنی تولید می کند. — و بعضی دیگر کمی بیشتر از اتوماتیک تبدیل مبدل گشتاور قفل شونده با انتخاب دنده دستی بودند. در انتقال های قدیمی ، هر دو فناوری می توانند مزاحم باشند ، وقتی شرایط به گونه ای باشد که بارها و بارها سرعت را کاهش می دهند و فاکتورهای بار از قبیل درجه یا باد کمی متفاوت است.

استارت و دینام موتور 490 لیفتراک چینی

به عنوان مثال ، در سال 1954 ، یک شرکت انگلیسی به نام Lansing Bagnall ، که اکنون بخشی از گروه KION است ، آنچه را که گفته می شود اولین کامیون دستی با برد باریک است ، توسعه داد. این طرح باعث ایجاد طراحی انبارها شد که به راهروهای باریک تر و انباشت بار بیشتر منجر به افزایش ظرفیت ذخیره سازی شد. در طول دهه 1950 و 1960 ، ایمنی اپراتور به دلیل افزایش ارتفاع و ظرفیت های بالابری تبدیل به نگرانی شد. ویژگی های ایمنی از قبیل صندوق های بار و قفس های اپراتور ، به نام نگهبان های سربار ، به لیفتراک های تولید شده در این دوران اضافه شدند.

قطعات موتور لیفتراک پارت لیفتراک | توکو لیفتراک

بیل مکانیکی جمع و جور یا مینی یک وسیله نقلیه ردیابی یا چرخ دار با وزن تقریبی کار از 0.7 تا 8.5 تن است. این حالت عموماً دارای تیغه برگشتی استاندارد است و دارای نوسانات بوم مستقل است. در امپراتوری روم ، کاربردهای مختلف هیدرولیکی از جمله منابع آب عمومی ، قنات های بی شماری ، نیرو با استفاده از آسیاب های آبی و استخراج هیدرولیک ایجاد شد. آنها اولین کسانی بودند که از سیفون برای حمل آب در دره ها استفاده می کردند و برای جستجوی و سپس استخراج سنگ های فلزی از سنگ شکن در مقیاس وسیع استفاده می کردند.

قطعات موتور لیفتراک

خرید قطعات موتور لیفتراک مانند یک سرمایه‌گذاری پرسود و بلند مدت است. موتور لیفتراک خود را با نصب قطعات جدید و با کیفیت بالا در بهترین حالت ممکن نگه دارید. نیاز به هزینه کردن زیاد نیست، زیرا با خرید قطعات موتور لیفتراک باکیفیت، ماشین خود را یک عمر بیمه می‌کنید و از بازدهی بالا و ماندگاری آن سود خواهید برد. برای خرید قطعات موتور لیفتراک لازم است تا آن ها شناخته و سپس اقدام به تهیه کنید.

  • رادیاتورهای قبلی و بلوک های موتور به درستی طراحی شده و از دوام تست ها استفاده می کردند ، اما از پمپ های آب با مهر و موم “طناب” روانکاری شده گرافیتی (غده) در شافت پمپ استفاده می کردند.
  • بر اثر عمل احتراق، گازهای سوزان با دما و فشار فراوان حاصل می‌شوند و به علت بسط این گازها، پیستون موتور شروع به انجام فعالیت می‌کند و کار را انجام می‌دهد ما نیز این نیرو را برای حمل و نقل اجسام استفاده می‌کنیم.
  • کلمه “هیدرولیک” از واژه یونانی “ὑδραυλικός” (hydraulikos) سرچشمه گرفته است که به نوبه خود از “ρδωρ” (هیدور ، یونانی برای آب) و αὐλός (aulos ، به معنی لوله) سرچشمه می گیرد.
  • ملاحظات شامل نوع لیفتراک ، ظرفیت ، نوع کالسکه و تعداد کارکردهای هیدرولیک (که ویژگیهای پیوست را تأمین می کند) است.