دسته‌ها
اخبار

نقد و بررسی: Marvel Legends X-Men 97 CYCLOPS Figure (Hasbro Wave 2)

با بازگشت به نقد سال 2017، فکر می‌کردم که شخصیت X-Men Legends Cyclops در سری Warlock، علی‌رغم نقص‌هایش قابل قبول است، زیرا ما در میانه قحطی جیم لی سایکلوپس بودیم. و در سال 2024، نه چندان. ما در این میان بازنمایی های زیادی از Cyke را در این لباس دیده ایم، اما تا آنجایی که فیگورهای 6 اینچی Hasbro پیش می رود. نسخه جدید X-Men 97 Marvel Legends Cyclops او به راحتی تاج را به ،وان بهترین چهره جیم لی سایکلوپس می گیرد…

بررسی فیگور Marvel Legends 2024 Cyclops X-Men 97

وقتی اکشن فیگور اکشن جعبه‌ای Cyclops ML در دهه 90 Hasbro را در سال 2017 مرور کردم.، من سعی کردم از کاستی های اساسی این اکشن فیگور عبور کنم زیرا در آن زمان تنها لباس غول پیکر جیم لی بود.

با توجه به عدم رقابت، کمربندهای نامن، او، سرآستین‌هایی که مدام می‌لغزیدند، و حذف سر، دست‌ها و جلوه‌های اضافی، همه چیزهایی بودند که می‌توانستم دور بزنم (با ژیمناستیک ذهنی زیاد). خوشبختانه، آن طرفداران هنوز از این رقم به ،وان مارول مجازی خود استفاده می کنند، زیرا افسانه های جیم لی سایکلوپس اکنون که ه،رو این نسخه جدید را منتشر کرده است، می تواند برای همیشه بازنشسته شود.

X-Men '97 Cyclops Marvel Legends Hasbro 6 نقد و بررسی" شکل را باز کنید

اگرچه این یک فیگور به سبک کارتونی است، اما همه چیزهایی را که من در مورد فیگور 7 ساله Cyclops Legends بر اساس کمیک ها دوست نداشتم برطرف می کند، و هنوز هم آنقدر کمیک به نظر می رسد که به یک نمایش مبتنی بر کتاب کمیک اضافه شود. صورت بیش از حد “نرم” نیست، و هیچ دکور سایه انداز یا چیزی شبیه به آن وجود ندارد که آن را به ،وان یک ،اب بازی کارتونی مشخص کند.

Angry Head Optic Blast Cyclops X-Men 97 Figure Hasbro

سر تهاجمی با جلوه‌های انفجار بصری قابل جابجایی، سرگرمی و پتانسیل زیادی را به این نسخه می‌افزاید، زیرا Cyclops اکنون می‌تواند در هوا با خشم منفجر شود یا به طور روشمند به سمت دشمن انفجارهای استراتژیک شلیک کند. داشتن یک “پریز” برای ویزور زم، که قطعه جلوه‌ها استفاده نمی‌شود خوب است، اما مطمئن نیستم که این را بدون انفجار بصری نشان دهم.

نقد و بررسی فیلم Colossus Wave 2 2024 Marvel Legends X-Men 97

هم زیبایی شناسی و هم بیان مطابق با استانداردهای مدرن برای X-Men 97 Cyclops Hasbro است. این کاملاً بدون سنجاق است و تمام نقاط مورد علاقه طرفداران مانند چرخش شانه پروانه ای، راکر مچ پا، و زانو و آرنج دو لولا را دارد. Cyclops شخصیتی نیست که من باید آن را در سطح MAFEX بیان کنم – همه چیزهایی که نیاز دارم در اینجا وجود دارد.

X-Men Legends Cyclops Holding Baby Cable Hasbro 2024

برای ،، که ،ید کرده اند فیگور دوست‌داشتنی Goblin Queen Madelyne Pryor که ماه گذشته بررسی کردمCyclops دارای دست هایی است که به خوبی برای نگه داشتن لوازم جانبی Nathan کوچکی که این فیگور ارائه می شود، کار می کند.

پشت بازی Hasbro X-Men 97 Cyclops 6" قالب را مرور کنید

هم رنگ و هم پ،تیک روی لباس‌ها در اینجا با رنگ مطابقت دارند، مفاصل آزادانه حرکت می‌کنند و به خوبی در جای خود قرار می‌گیرند، و قطعات روکش لباس به‌طور محکم و دائمی در جای خود قرار دارند. ه،رو همین کار را کرده است.

X-Men Legends 97 Wave 2 Cyclops و Jean Grey

جمع: شخصیت X-Men '97 Cyclops Legends به قدری جایگزین تکرار موج وارلاک می شود که کاملاً غیر قابل باور است. از رنگ‌آمیزی صحیح همه تسمه‌ها و تسمه‌ها برای اطمینان از اینکه هر دستبند واقعاً به درستی جا می‌گیرد و سر جای خود باقی می‌ماند تا سر خشمگین با انفجار بصری تا اضافه شدن 3 دست دیگر، Marvel Legends Cyclops 2024 کاملاً باعث شرمساری قبلی خود می‌شود. این اسکات سامرز با کنترل کیفیت عالی، اتصالات بدون پین، و جزئیات مدرن به روز شده از جمله حلقه های پروانه ای، تجملاتی را به نمایش می گذارد. این یک چهره در سطح امگا افسانه های مارول است و من انتظار ندارم که Hasbro به این زودی ها بالاتر از آن باشد. تا می تو،د Cyclops را برای MSRP دریافت کنید– این یکی دیگر از رقم های Hasbro است که قرار است پس از فروش در بازارهای پس از فروش بسیار گران شود.

منبع: http://marveltoynews.com/review-marvel-legends-x-men-97-cyclops-figure-hasbro-wave-2/