دسته‌ها
اخبار

JL Good Record Museum

آیا تا به حال چیزی پیدا کرده اید که به طور کامل عشق شما را به جمع آوری دوباره زنده کند؟ این یک نکته اثبات است، زیرا اجازه دهید با آن روبرو شویم، ما مجموعه‌داران سکه‌های عتیقه دقیقاً مورد احترام عموم مردم نیستیم. نه اینکه من تا به حال تجربه بدی داشته باشم که یک نفر را در فضای خود داشته باشم، مردم از دیدن VHS و Super Nintendo هیجان زده می شوند، اما وقتی از شما در مورد سرگرمی هایتان در یک کار جدید می پرسند و شما می گویید من Action FiGuReS را جمع آوری می کنم، اینطور است. آن را بشنو .

ما بهار گذشته بچه‌ها را برای پیاده‌روی در طبیعت به پارک طبیعی گودسر خارج از پرنس جورج، بریتیش کلمبیا بردیم، و من به جزئیات پارک نمی‌پردازم، اما قول می‌دهم که ارزش خواندن را دارد و حتی اگر همیشه در آن باشید، بهتر است. منطقه برای بررسی Man's Dream Mada Life و پشتیب،. جیم گود علاوه بر اینکه یک طبیعت‌شناس و محافظه‌کار خودآموخته است، مانند بقیه ما یک کل،یونر ضبط و نوار غیرعادی است!

فکر می‌کنم او در سال 1954 شروع به جمع‌آوری 45 ها کرد و در مقطعی ایستگاه رادیویی خود را ساخت و برنامه خود را از طریق بلند،ایی که به طور متناوب در پارک قرار داشتند پخش می‌کرد. این به م،ای واقعی کلمه باورن،ی ترین پروژه پرشوری است که تا به حال دیده ام. او هیچ آموزشی در پخش ندارد، او فقط یک پسر است که می خواهد کاری را که دوست دارد انجام دهد.

جیم همچنین زم، شروع به جمع‌آوری نوارها کرد، فقط برای اه، تماشایش، اما اکنون او یک کتابخانه کامل در سه منطقه مختلف دارد. او گفت که بیش از 4000 نوار وجود دارد، و من مدت زیادی را صرف نگاه ، به آنها کردم، با اندکی ناراحتی که مجموعه نوارهایم را چندین بار کوچک کردم. من فکر می کنم بیشترین چیزی که در یک نقطه به دست آوردم 1800 بود، اما به این اندازه نزدیک نیست. جا نداری!

بعد از بازدید ذهن من در حال چرخش بود، این یک فضای الهام بخش بود که در طول زمان ساخته شد، بدون رسانه اجتماعی، لایک یا یوتیوب، او این کار را انجام داد زیرا او را خوشحال می کرد.

البته همسرم که همیشه از همه ایده‌های من حمایت می‌کند، می‌گوید اگر من چیزهایم را بیشتر نشان دهم بدش نمی‌آید. با این حال، ما چهار فرزند فوق‌العاده داریم، و فضای من با رشد آنها در حال کوچک‌تر شدن است، بنابراین به راه‌هایی فکر کرده‌ام که مجموعه‌ام را به آرامی نمایش داده و رشد دهم، اما به شیوه‌ای بسیار منظم‌تر از گذشته.

من یک زیرزمین کامل دارم که یک فضای مش، است و مجموعه من در همه جا به نمایش گذاشته شده بود، اما همه را در یک کمد، در کارگاهم تقطیر کردم. من می خواهم در نهایت یک در مخفی برای آن بسازم زیرا فکر می کنم این برای من واقعاً سرگرم کننده است. ما اکنون مناطقی داریم، منطقه رسانه های قدیمی، اتاق بازی بچه ها، کارگاه من که به اتاق مجموعه من منتهی می شود، که در نهایت آن را پست خواهم کرد، کمی کار در حال انجام است، و سپس ذخیره سازی. اگر بچه های ،دسال دارید، می د،د که تا حد امکان به ذخیره سازی نیاز دارید.

زیرزمین نوستالژیک همیشه یک کار در حال پیشرفت خواهد بود و به صورت فصلی تغییر می کند، بلکه برای فصول زندگی ما نیز تغییر می کند، و در حال حاضر، میز لگو، قلعه درختی سرپوشیده و میمون بارها در اولویت هستند و من گاهی اوقات با هیچ چیز عوض نمی کنم. تماشای بچه هایم که روی میله ها حقه بازی می کنند و دنیایشان را خصوصی می سازند. آنها همچنین یک کمد با وسایل قدیمی خود دارند، و من هم کمد خود را در منطقه ای بزرگ دارم که بتوانم بنشینم و مدیتیشن کنم. هر ،ی به اندازه کافی خوش شانس نیست که فضایی داشته باشد که بتواند آن را مطابق میل خود تغییر دهد، یا حتی اگر این کار را انجام دهد مهارت لازم برای انجام این کار را داشته باشد، من برای همیشه سپاسگزار آن چیزها خواهم بود.

با تشکر از خواندن، من قصد دارم پست های جدیدی ایجاد کنم و بیشتر از مجموعه خود به اشتراک بگذارم، زیرا در این فصل، این برای من یک چیز سرگرم کننده است.

منبع: https://thenostalgicba،t.blo،.com/2024/01/the-jl-good-record-museum.html