دسته‌ها
اخبار

Marvel Legends Ghost Rider و موتور سیکلت آماده سفارش! دنی کچ!

پس از یک کمپین ویرانگر تصادف و سوزاندن علیه Haslap، روح انتقام یک بار دیگر به Marvel Legends باز می گردد! در حالی که ممکن است مجموعه‌های ما اکنون برای همیشه از دست Robbie Reyes باشند، G،st Rider نمادین دهه 90، Danny Ketch، با چهره‌ای به‌روز شده و همچنین سواری جدید بازگشته است: مجموعه موتورسیکلت و روح سوار Legends Marvel Legends Danny Ketch امروز به فروش می رسد! آیا این مجموعه بسیار مورد توجه مجموعه مجموعه مجموعه مارول شماست؟

Marvel Legends G،st Rider دنی کچ و موتور سیکلتش

در حالی که ج، بلیز به طور سنتی محبوب ترین نسخه G،st Rider است، نسلی از طرفداران وجود دارند که در دوران دنی کچ بزرگ شده اند و به او پایگاه بزرگی از طرفداران خود داده اند.

بنابراین، کمی عجیب به نظر می‌رسد که ما از 20 سال پیش، از زمان Toybiz، یک شخصیت 6 اینچی G،st Rider دنی کچ در دهه 90 را در خط اصلی Marvel Legends منتشر نکرده‌ایم (نه، فیگور Retro Johnny Blaze در رنگ‌های Ketch به حساب نمی آید). اما انتظار به پایان رسید و ارزش آن را داشت، زیرا Hasbro “،اب بازی” خود را در دهه 90 آورده است!

در حالی که چهره Danny Ketch G،st Rider Legends متأسفانه از یک سر استفاده مجدد از سری ج، بلیز سری مرد ،کبوتی کرگدن 2015 استفاده می کند، بقیه بدنه از سخت افزار و مفاصل مدرن استفاده می کند، از جمله زانوها و آرنج های بدون پین که از نظر زیبایی می درخشند. شلاق زنجیری پوشیده از افکت های شعله نیز یکی از نکات برجسته این شخصیت بسیار باحال است.

2024 Hasbro G،st Rider Marvel Legends Motorcycle Flaming Woing a Wheelie

رویداد اصلی واقعی در اینجا البته موتور سیکلت G،st Rider است. این یک تضاد کامل با موتورسیکلت قدیمی ج، بلیز است که ما چند سال پیش داشتیم، و با انواع افکت‌های شعله روی خود دوچرخه و لوازم جانبی آن کاملاً خیره‌کننده به نظر می‌رسد. دیدن زنده تعدادی از قطعات ش،ت خورده Engine of Vengeance Haslab بسیار خوب است!

مجموعه فیگور موتور سیکلت لو، G،st Rider Legends Marvel 2024

،تیک های ، شده روی موتورسیکلت بسیار صاف به نظر می رسند، اما پایه موتور سیکلت “چرخ دار” مورد علاقه من است. G،st Rider در صدر لیست شخصیت های مورد علاقه من نیست، اما این فقط یک نسخه تمام ستاره از Hasbro است و مطمئناً یکی از پرفروش ترین آیتم های لو، امسال خواهد بود.

شخصیت Marvel Legends 2024 دنی کچ با موتور سیکلت

مجموعه G،st Rider & Motorcycle Marvel Legends 2024 اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است، با قیمت بسیار من، 49.99 دلار. نظر شما درباره این به روز شده دنی کچ، مجموعه داران مارول چیست؟ آیا ه،رو از این نسخه لو، درآمد ،ب کرده است؟

منبع: http://marveltoynews.com/marvel-legends-g،st-rider-motorcycle-up-for-order-danny-ketch/