دسته‌ها
اخبار

Marvel Legends The Amazing Wolverine و The Ultimate Spider-Man آماده سفارش هستند!

Hasbro بازی A خود را به مجموعه جدید Hasbro Pulse Marvel Legends در این هفته آورد، اما قانع‌کننده‌ترین آنها ارقامی بود که تقریباً توسط نمونه‌های اولیه فاش شده در چند هفته گذشته تأیید شد. سر و صدای زیادی در مورد این موارد درز شده وجود دارد، اما اکنون طرفداران می توانند رزروهای خود را رزرو کرده و به سراغ محصولات واقعی بروند: Marvel Legends Superior Spider-Man و Astoni،ng X-Men Wolverine هم اکنون آماده سفارش هستند!

پیوندهای شماره فردی –
ولورینهر
ولورین ► آمازون

مرد ،کبوتی برتر ► EE

مرد ،کبوتی برتر ►آمازون

Marvel Legends 2024 ولورین شگفت انگیز و شخصیت های مرد ،کبوتی برتر

در این مرحله، Hasbro بیشتر پایه‌ها را در مورد فیگورهای مرد ،کبوتی و ولورین پوشش داده است. اما حتی با وجود نسخه‌های زیادی که توسط Hasbro تولید می‌شود، باز هم تکرارهایی وجود دارد که در آنها به اکشن فیگورهای جدید یا به‌روز شده ۶ اینچی نیاز داریم.

و Hasbro در حال بررسی دو تا از این شخصیت‌ها با ،اب‌بازی‌های جدید تقریباً نهایی برای سال 2024 است: ولورین شگفت‌انگیز و مرد ،کبوتی برتر.

فیگور 85امین سالگرد ولورین افسانه های مارول در جعبه

چند سالی از انتشار شخصیت شگفت‌انگیز ولورین افسانه‌ها می‌گذرد، بنابراین جای تعجب نیست که Hasbro نسخه جدید را تقریباً به هر شکلی که می‌توان نسبت به نسخه قبلی خود به‌روزرس، کرد.

در حالی که ما کاملاً به قالب بدن استاندارد مدرن Marvel Legends Wolverine (قالب بدن) عادت کرده‌ایم، این نسخه شگفت‌انگیز یک نیم تنه کاملاً جدید و خنک را به نمایش می‌گذارد که چهره‌های ML را از لوگان بالا می‌برد.

با زانوها و آرنج‌های بدون پین و شانه‌های چرخان پروانه، زیبایی این ولورین صاف و خنک است.

به ندرت پیش می‌آید که شکل ولورینی با چهره‌ای بی‌طرف داشته باشیم، اما من کاملاً عاشق سر نقاب‌دار خشمگین و دندان‌های به هم فشرده هستم. به نظر می رسد هنر جان کاسادی به زندگی پ،تیکی بازگشته است! همچنین برای ،، که ظاهری کمتر تهاجمی را ترجیح می دهند، یک نمای لوگان خنثی و بدون ظاهر وجود دارد.

یکی از زمینه هایی که من در آن غرغر شنیده ام برخی از رنگ های انتخاب شده برای این ولورین است. ماسک و کمربند مشکی هستند، در حالی که ا،ریت قریب به اتفاق هنر کمیک واقعی از سری افسانه‌ای شگفت‌انگیز X-Men جاس ویدون به رنگ آبی است. Merchandise اغلب این کار را به این صورت انجام می دهد، بنابراین نمی دانم ترجیح رسمی مارول سیاه است یا خیر.

Marvel Legends Amazing X-Men Cyclops Wolverine Emma Frost Figures Hasbro 2024

صرف نظر از این، من فکر می کنم این یک شخصیت قاتل ولورین در سالی پر از شخصیت های ولورین است. و مرتبط با سال گذشته است غول شگفت انگیز و اما فراست، ما فقط به هیولای شگفت انگیز، کلوسوس و کیتی پراید برای تکمیل تیم اصلی نیاز داریم.

Marvel Legends 2024 Spider-Man Deluxe Figur

یک ارتقای بزرگتر، تکرار جدید Marvel Legends Superior Spider-Man (AKA Doc Ock در نقش Spidey در حالی که بدن پیتر پارکر را در اختیار دارد) است. Hasbro قبلاً ،اب‌بازی Superior Spidey را در سری Ultimate Green Goblin BAF در سال 2014 منتشر کرد، اما این یک پیشرفت بزرگ تقریباً از هر راه قابل تصوری نسبت به آن ،اب‌بازی ده ساله است.

شخصیت افسانه ای Spider-Man 2024 از Hasbro

این Super Spidey از قالب بدنه Sunfire استفاده می‌کند که کمی قدیمی است، اما من فکر می‌کنم با توجه به طراحی واقعی این لباس، بیان خوب است. پاها از ابزار محبوب مرد ،کبوتی Renew Your Vows گرفته شده است که تا حد زیادی باعث ایجاد حس تازگی در آن می شود.

یک سر جدید با لنزهای “آینه ای” وجود دارد که افق را نشان می دهد که به نظر من بسیار تمیز است، اگرچه اگر بگویم که لنزهای سیاه ساده را مانند کمیک ها ترجیح نمی دهم دروغ می گویم. برای ،، که ظاهر ک،یک تری را ترجیح می دهند، یک سر جایگزین با چشم های سفید سنتی نیز موجود است.

2024 Marvel Legends Superior Spider-Man Hasbro 6 اینچی اکشن فیگور روی پاهای روباتی

با این حال، قابل توجه ترین نکته در مورد این رقم مجموعه پاهای مک،کی است. این اجازه می دهد تا برخی از ژست های شگفت انگیز را که Hasbro تضمین می کند بازی قادر به انجام آن باشد. از طریق یک کوله پشتی که به پشت شکل متصل می شود، متصل می شود. یک کوله پشتی بدون پا دوم نیز برای ،، که Spideys را با تنها دو پای انسان دوست دارند گنجانده شده است. این به ،وان یک نسخه لو، قیمت چند دلاری بالاتر خواهد داشت، اما با توجه به خنکی مطلق اندام های ربات، با آن موافق هستم.

فیگور لو، Superior Hasbro Spider-Man Legends 2024شخصیت‌های شگفت‌انگیز ولورین و مرد ،کبوتی Superior Legends 2024 Marvel Legends 2024 برای پیش‌سفارش به‌صورت رسمی باز هستند. قرار است در اوایل پاییز وارد شود. اینها نسخه های اصلی خواهند بود، اگرچه نمی توان حدس زد که در دسترس بودن واقعی پس از پنجره انتشار چگونه خواهد بود.

نظر شما درباره جدیدترین اکشن فیگورهای 6 اینچی Hasbro Legends دو تا از نمادین ترین قهرمانان جهان، کل،یونرهای مارول چیست؟ آیا این اقلام امسال به مجموعه شما خواهند پیوست یا در برخی موارد به نظر شما کوتاه می آیند؟

منبع: http://marveltoynews.com/marvel-legends-astoni،ng-wolverine-superior-spider-man-up-for-order/