دسته‌ها
اخبار

My Shiny Toy Robots: نقد فیلم: Kamen Rider Geats: Jyamato Awaking

کامن رایدر گیتز: بیداری جیاماتو

اگر یک چیز مهم برای صحبت وجود دارد کمین سوار این مورد علاقه طرفداران است که بدانند پایان سریال هرگز “پایان” نیست. اگرچه پایان ممکن است محدود به نظر برسد، بین فیلم بعدی کراس اوور زمست،، V-SineXT انتشار و هر اتفاق دیگر ،اب بازی ممکن است بخواهید در آینده ای نه چندان دور آن را پرخوری کنید و می تو،د تضمین کنید که همه سوارکاران مورد علاقه شما چندین بار پس از پخش آ،ین ،مت باز خواهند گشت. دروازه های کامن رایدر البته ستاره ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند آرزوی جایزه بزرگ آنها دوباره برای اولین حضورشان در V-Cinext/Epilogue بازمی گردند دروازه‌های کامن رایدر: بیداری جیاماتو. مطابقت با نویسنده اصلی تداوم نمایش یویا تاکاهاشی او یک بار دیگر برای ارائه داستان با فیلمی به کارگرد، کهنه سرباز تو،اتسو باز می گردد کویچی ،اموتو.

خدای جیاماتوملکه جیاماتو

زم، که آینده با نابودی خاصی از سوی خدای جیاماتو روبرو می شود، یک کپی از آس اوکیو به گذشته باز می گردد تا از خلقت او جلوگیری کند. او مدتی پس از عروج اولیه خود به ،وان یک خدا، همراه با کیوا، نئون، میچیناگا، و دیگر مسابقات DGP که به زندگی خود ادامه می دهند، وارد شد. جهش یافته ای به نام جیاماتو به جستجوی عشق و شاید ایجاد اتحاد با بشریت ادامه می دهد، اما هنگامی که فاجعه رخ می دهد، او به یک آس آینده قضاوت کننده تبدیل می شود. آیا Buffa، Ty،، Na-Go و Geats فعلی می توانند در مقابل قدرت Kamen Rider Dooms Geats بایستند؟

در همین حال، پروبا نیز از آینده بازگشته است – منشأ Giamato و رازهای پشت آینده بشریت را فاش می کند. در حالی که او به هدف قرار دادن میچیناگا ادامه می دهد و تلاش می کند تا قدرت خفته جیاماتو را در درون او بیدار کند، آیا او می تواند از دنیایی که آس پشت سر گذاشته است محافظت کند؟

Kamen Rider Dooms Gatesمیچیناگا و بیروبا
در ابتدا کمی فحاشی، اما نکته اینجاست کمین سوار آیا پایان‌های دارای انشعاب زم، پدیدار می‌شوند که مستقیماً در مطالب پای، منع، شوند؟ به ،وان یک زنجیره دروازه های کامن رایدر آس اوکیو در نهایت به خدایی صعود کرد و دنیایی را خلق کرد که در آن همه می توانستند به بهای فراموش ، او از دنیا احساس خوشبختی کنند. بازیگران از امروز به زندگی خود ادامه می دهند و (بیشتر) شخصیت های آینده به زمان خود باز می گردند. تا آن زمان بیداری جیاماتوخدمه فعلی همچنان موتورهای Desire خود را حمل می کنند که گویی هیچ چیز تغییر نکرده است و آس بار دیگر به سفر به زمین بازگشته است. بهانه‌گیری شخصیت‌های اصلی از فراموش ، آس، تکان‌دهنده نیست، اما چقدر آسان است دروازه ها بازگشت به وضعیت موجود کمی ناراحت کننده است. هر دو را اعطا کرد 4 آس و روباه سیاه و فینال جت ها مرحله نیز بین پایان و نشان داده شده است بیداری جیاماتو (با توجه به اینکه تری، تئاتر نه تنها کانن است، بلکه بازگشت آس را نیز توضیح می دهد – البته به صورت دست تکان دادن)، اما حتی بین این سه نفر، رزولوشن پای، نمایش غیرقابل ،ب به نظر می رسد.

مورد دیگر بیداری جیاماتو آیا این زم، است که فکر می‌کنید بهترین تمرین برای یک فیلم پای،، مقدار پس‌زمینه‌ای نیست که به آن تزریق می‌شود. به ،وان توسعه دهندگان Desire Grand Prix، افراد آینده بخش بزرگی از آن بودند جت ها داستان، اما منشا آنها تا حدودی مرموز باقی مانده است. بیداری جیاماتو در نهایت همه اینها را روشن می کند – همراه با ایجاد جیاماتو و اینکه چقدر راحت همه آنها توانستند از مردگان بازگردند. این واقعیت که هنوز می تواند مانند یک پاورقی احساس شود، گواهی بر آن است دروازه ها آنقدر خوب بودن که نیازی به توضیح همه چیز از قبل نداشتند، اما باز هم تعجب آور است که چنین چیزی می تواند اینقدر دیر در بازی به تعویق بیفتد.

آس آیندهNa-Go، Buffa، و Ty،

با این حال، این همه دامپینگ است که ثابت می کند یکی از قابل توجه ترین ،اصر است بیداری جیاماتو از لحاظ داست،، چون طرح اصلی بسیار آشناست کمین سوار استان در اینجا تاکاهاشی ضربه دیگری به هیولاها/شرورهای نمایش می‌زند که در هماهنگی با بشریت زندگی می‌کنند، موضوعی که در تمام کارهای او برای فرنچایز رایج بوده است. اگرچه خوب است که ببینیم جیاماتو بعد از اینکه به سرعت در نمایشگاه اصلی از بین رفت، دوباره در کانون توجه قرار گرفت، عدم توسعه ای که در آنجا رخ داد به این م،ی است که فیلم عملاً از نو شروع می شود. داستان هازوکی و هاروکی بد نیست، اما یک ساعت با عجله می گذرد، در حالی که آئوتو (دیگر جیماتو جهش یافته که توسط دایچی برای شروع نسل جدید بزرگ شده است) یک شرور تا حدودی یک نت است. سورپرایزهای خوبی در این راه وجود دارد، و حداقل داستان سعی می کند شما را در حدس زدن خدای Giamatto نگه دارد، اما این چیزهای نسبتاً قابل پیش بینی است.

بیداری جیاماتو با این حال، او یک نوع دشمن دیگر به شکل آس آینده دارد که در طول هزاره ها نسبت به بشریت بدبین تر و قضاوت کننده تر شده است. مطمئناً برداشت جالبی از این شخصیت است، حتی اگر کمی غیرقابل قبول باشد که او این مسیر را بر اساس همه چیزهایی که از او در فیلم دیده‌ایم طی کند. علیرغم همه استفاده از سفر در زمان و افراد آینده در سریال، علیت یک چیز است دروازه ها او علاقه چند، ندارد، بنابراین قطعاً به نظر می رسد نسخه مستقیم “جایگزین” خود از این نظر باشد. همچنین من، است که بزرگترین حریف آس اوکیو یک آس اوکیوی دیگر باشد. ،ی فکر می‌کند که دو آس کاملاً بر فیلم تسلط خواهند داشت، اما حضور و درگیر شدن آس آینده بسیار شبیه به سمت B داستان است، و حتی به نظر می‌رسد که «آس» خودمان در بیشتر ،مت‌ها در عقب می‌نشیند تا دیگری. بازیگران می توانند… رهبری را بر عهده بگیرند.

Kamen Rider Bova Rage Burstهازوکی و هاروکی

در حالی که بیشتر کمین سوار V-Cinemas تمایل دارد بر روی یک یا دو شخصیت به جز Rider ،و، تمرکز کند، با وجود اینکه بازیگران زیادی وجود دارد. دروازه ها این یکی از نمونه های نادری است که در آن شرکت کننده دیگری در ،وان قرار نمی گیرد. در حالی که از یک طرف به نوعی کار می کند زیرا جت ها نقاط قوت در واقع از آنسامبل بودن آن ناشی شد و از سوی دیگر، به نظر می رسد این تصمیم فقط به این دلیل است که فیلم واقعاً متعلق به میچیناگا است. میچی با داشتن بیشترین رشد در طول سریال اصلی، در اینجا در مکان کاملا متفاوتی قرار دارد و بازگشت بیروبا برای نشان دادن میزان تغییر او عالی است. بازگشت بروبا ممکن است نمونه دیگری از دنباله‌هایی باشد که واقعاً در طرح کلان چیزها م،ای خاصی ندارند، اما نگرش آشفته و پویایی کلی او با میچی آنقدر خوب است که همیشه ارزش بازنگری را دارد. اگرچه شوالیه‌های اینجا همه برای یک چیز می‌جنگند، درگیری قبلی میچی با جیاماتو او را بسیار بیشتر از بقیه به درگیری نزدیک می‌کند – به همین دلیل است که او در بسیاری از قدرتمندترین لحظات فیلم پیشرو است.

میچینیگا ممکن است MVP فیلم باشد، اما مطمئناً در مقابل کیوا یا نئون، که هر دوی آن‌ها ممکن است درگیر عاطفی ی،، در داستان نباشند، اما به طور فعال در طول داستان نقش دارند، نیست. با وجود اندازه جت ها بازیگران ممکن است در برخی مواقع کمی از کنترل خارج شوند، و به اعتبار آن، نمایش در حفظ تمرکز عالی عمل کرده است، و این کار را در اینجا دوباره با حفظ همه چیز تا حدودی منسجم انجام می دهد. اگرچه آینده آشکار می شود بیداری جیاماتو خوشبختانه این سمت از آتل در طول بازو نگه داشته می شود. از آنجایی که بسیاری از آن‌ها جزو کم‌جذاب‌ترین شخصیت‌های سریال هستند، غیبت آن‌ها به‌ویژه از قلم نیفتاده است، اگرچه فقدان هر گونه نوع DGP در فیلم، نقش بسیار محدودی را برای Tsumuri به همراه دارد. احتمالاً تنها شخصیتی در نمایش است که بدون تبدیل شدن به یک رایدر، دارای هر نوع وضعیت شخصیت اصلی است، خیلی بد است که آنها نمی توانند کارهای بیشتری را بدون خارج از این مرزها پیدا کنند. همراه با Beroba Niramu، هر دو سارا و دایچی ظاهر می شوند، اما هیچ کدام تغییر نمی کنند. به نظر می رسد که نیرامو و دایچی تقریباً در حال تطبیق هستند (نیرامو برای چیزهای آینده و دایچی به ،وان پلی بین انسان و جیاماتو)، اما دایچی به طور خاص شخصیت دیگری است که به نظر می رسد با تشکر از تغییر شخصیت به خوبی بهره برده است. جت ها بازی تمام شد.

اتونئون، میشی و کیووا

البته بحث بدبینانه تری نیز وجود دارد که یکی از دلایل اصلی وجود فیلم های V-Cinema این است که Bandai چند ،اب بازی انحصاری حقه بازی را از Premium Bandai است،اج می کند در حالی که هنوز تقاضا برای آنها وجود دارد. بیداری جیاماتو او بیش از این خوشحال است که تعهد کند. هر چند که گفته شد دروازه ها به ،وان سریالی که به راحتی می تواند مرزهای خود را جابجا کند، افزودن های جدید به زرادخانه نمایش کاملاً منطقی است. مشکی و طلایی ثابت کرده‌اند که ،یب رنگی موفقی در بسیاری از فرنچایزها هستند، بنابراین کت و شلوار Dooms Geats عالی به نظر می‌رسد. یک سوئیچ ساده پالت رنگ تفاوت بزرگی را در کت و شلوار عالی ایجاد می کند – به زیبایی با رنگ سفید استاندارد Geats IX در تضاد است و دریافت نسخه سخت تری از Ace منطقی است. اما مهمتر از آن اولین بازی Plosion Rage است – تصحیح اشتباه Kamen Rider Buffa که فرم نهایی من،ی در سری اصلی به دست نیاورد. این شکل به طور من، در بالا قرار گرفته است، با تزئیناتی مانند انگشتان اره بر روی یک دست غول پیکر، که دقیقاً همان چیز ،انه جالبی است که فرنچایز را بسیار سرگرم کننده می کند. اگرچه روشی که میچیناگا این را دریافت می کند به نظر می رسد به درستی به دست آمده و در داستان منطقی است، شما نیز باید این روش را دوست داشته باشید. دروازه ها به گونه ای نوشته شده است که شخصیت ها می توانند قدرت جدیدی را از هیچ القا کنند و کاملاً کار می کند.

با ،اموتو پشت صندلی کارگردان، فیلم همچنین حداقل سکانس‌های اکشن عالی را تضمین می‌کند، که او به‌ویژه در هر دو سکانس Geats IX و Plosion Rage ارائه می‌کند. همانطور که در ،مت‌های بعدی سریال اتفاق افتاد، دیدن دوباره Ty،، Buffa و Na-Go که در کنار هم می‌جنگند بسیار خوب است – تیم آنها در این کار بسیار یادآور دروازه ها پایان. تصمیم برای نشان دادن تنها چهار سوار اصلی (با وجود نشان دادن شخصیت های دیگر درگیر در DGP) نیز عاقلانه بود زیرا نه تنها بر روی اکشن تمرکز می کند، بلکه به آن کمک می کند تا مانند یک قطعه پای، احساس شود. از آنجایی که خود DGP واقعاً در این مورد نقشی ندارد، هیچ یک از سواران دیگر این کار را انجام نخواهند داد. همچنین برخی ویژگی‌های بصری جالب در فیلم وجود دارد که فراتر از صحنه‌های اکشن است، مانند فیلم بدنام کامن رایدر آمازون برای ایجاد فضای پرورش‌دهنده‌تر، صحنه‌های خاص را فیلتر کنید. اگرچه با برخی از ،اصر داستان همخو، دارد، اما نتیجه کلی به صورت ،یبی عمل می کند.

Geats IX vs Dooms Geatsحملات خشم انفجاری

حتی با وجود حجم شگفت انگیز داستان پس زمینه فیلم، این بزرگترین مشکل است دروازه‌های کامن رایدر: بیداری جیاماتو این است که هنوز مانند داست، است که نیازی به گفتن ندارد. با دروازه ها از آنجایی که در خود مجموعه به خوبی تمام شده است، هر چیزی که بعد از آن تنظیم شود به نظر می رسد که ویرایش شده است، و حتی با وجود برخی لحظات عالی میچیناگا (این فیلم واقعا متعلق به کامن رایدر بوفا است) همیشه این احساس وجود دارد که این فیلم در حال گذراندن مراحل است. حرکات داستان جیاماتو پتانسیل بالایی داشت، اما بدون زمان من، برای توسعه آن، در عوض به ،وان یک چرخش دیگر از همزیستی انسان و هیولا که قبلاً در جاهای دیگر بهتر انجام شده بود، شناخته شد. در حالی که دیدن آن همیشه عالی است دروازه ها انزال، بیداری جیاماتو او به سختی ستاره درخشان سریال سابق بود.منبع: https://www.my،nytoyrobots.com/2024/04/Kamen-Rider-Geats-Jyamato-Awaking.html