دسته‌ها
اخبار

GI Joe Classified Wreckage Tiger Paw 137 Tiger Force Target Exclusive

به روز رس،: Cl،ified Wreckage و Tiger Paw ATV اکنون در Target (به طور انحصاری) در مقادیر محدود در Hasbro Pulse در دسترس هستند. قیمت ،ده‌فروشی 54.99 دلار است و تاریخ ارسال اکتبر 2024 است. برای ع،‌ها و جزئیات کامل به ادامه مطلب بروید و لینک را بزنید تا ع،‌های خود را ب،ید.

نبض ه،رو | Target (به روز رس، – هم اکنون روی هدف زنده)

GI Joe سری طبقه بندی شده شماره 137، Tiger Force Wreck و Tiger Paw Vehicle

G.I Joe یک نیروی عملیات ویژه بسیار ماهر و مورد تقاضا است که از مردان و ،ن از سراسر جهان تشکیل شده است که وظیفه دارند از جهان در برابر کبرا، یک سازمان جنایتکار بیرحم که در جهت سلطه کامل است، دفاع کنند. اعضای Brave GI Joe آماده شکار مارهای کبرا در هر محیطی در این سیاره هستند. از جنگل‌های متخاصم گرفته تا قله‌های قطبی پوشیده از یخ… هر جا مشکلی وجود دارد، جی آی جو آنجاست. Tiger Force Wreckage & Tiger Paw ATV جدید در سری GI Joe Cl،ified Series، برای ماجراجویی آماده می‌شود، با چندین نقطه اتصال برای قابلیت موقعیت بالا. این فیگور ،اب شامل 10 لوازم جانبی الهام گرفته از شخصیت از جمله کلاه ایمنی، کوله پشتی، 2 مین زمینی، چاشنی از راه دور، چاقو و لوازم جانبی سلاح است. ATV با 14 قطعه مونتاژ نشده شامل فرمان، میله ریل عقب، جزئیات وینچ، بلستر قابل تنظیم و 2 لوازم جانبی موشک ارائه می شود.

شامل : فیگور 10 عددی و لوازم جانبی و وسیله نقلیه 14 عددی بدون مونتاژ

  • ای گو! GI Joe با فیگور اکشن 6 اینچی وارد عصر بزرگ‌تر از زندگی می‌شود: سری طبقه‌بندی شده GI Joe، علاقه‌مندان به ،اب‌بازی‌های قدیمی را به یک مقیاس 6 اینچی (150 میلی‌متری) با جزئیات و دکور ممتاز می‌رساند.
  • با الهام از طراحی ک،یک TIGER POWER و TIGER CLAW: دارای طراحی ک،یک به روز شده تا متخصص ت،یب GI Joe و ATV را با 10 لوازم جانبی و 14 قطعه غیر مونتاژ شده با الهام از تاریخچه غنی این شخصیت به عصر مدرن وارد کند.
  • بسیار قابل امکان با جزئیات ممتاز: این مجموعه فیگور Tiger Force Wreckage سری طبقه بندی شده GI Joe دارای قابلیت مفصل بندی و مفصل بندی استثنایی برای قابلیت موقعیت عالی برای ایجاد یک دیورامای پویا است (برخی حالت ها ممکن است به پشتیب، اضافی نیاز داشته باشند)
  • بسته بندی پنجره ای کل،یونی: شماره 137 در سری رتبه بندی شده. این شکل را می توان از طریق یک پنجره مشاهده مشرف به یک جعبه مهر و موم شده با لوازم جانبی متصل، نمادهای کارت فایل خاص، آثار هنری شخصیت اصلی و زیبا و یک صفحه نمایش دیجیتال پویا مشاهده کرد.
  • مجموعه خود را گسترش دهید: برای ساختن فهرست قهرمانان و شروران کبرا، سایر چهره‌ها و ،اب‌بازی‌های GI Joe را جستجو کنید (هر کدام جداگانه فروخته می‌شوند. بسته به دردسترس بودن.)
  • هدیه عالی: ست خودروی ATV Tiger Force Wreckage & Tiger Paw هدیه ای عالی برای یک طرفدار ،اب بازی GI Joe مادام العمر یا برای پسران و دختر، که عاشق اکشن و ماجراجویی هستند.

منبع: https://news.hisstank.com/2024/04/10/g-i-joe-cl،ified-wreckage-tiger-paw-137-tiger-force-target-exclusive-87071